Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe Wałbrzych

Nasze obiekty trafiają w oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających inwestorów, którzy potrzebują nietypowych konstrukcji i mają ściśle określone wytyczne. Nasze projekty zawsze realizowane są zgodnie z wymaganiami klientów, co sprawia, że w ponad 95% osiągamy zadowolenie naszych kontrahentów.

Co bardzo ważne, na potrzeby zleceń tworzymy konstrukcje o konkretnych wymiarach. Kubatura nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia, jest tylko małą przeszkodzą na drodze do realizacji projektu. Jednocześnie konstrukcje stalowe potrafimy wykorzystywać w zależności od tego, jakie mają pełnić funkcje. Charakter obiektu zawsze dopasowywany jest do profilu działalności, jaką założył sobie przedsiębiorca.

Wybierz hale stalową!

Hala i rozmiary sali zawsze opracowywane są albo w oparciu o wymagania inwestora albo we współpracy z nim. To sprawia, że jesteśmy postrzegani jako firma, która traktuje klientów jak partnerów i umie współpracować z nimi na korzystnych dla obu stron zasadach. Umiejętność odwzorowania sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelny wykonawca.

Praca w terminie to także ogromna zaleta naszej firmy w kontekście prac opartych o stalowe surowce. Profesjonalne wykonanie prac zapewnia z kolei bezpieczeństwo i możliwość korzystania z obiektu przez długi czas. Połączenie wysokiej jakości materiałów i usług sprawia, że hale stalowe są bardzo odporne i wykazują się długowiecznością.

Postaw na naszą firmę, a my wykonamy konstrukcje stalowe najwyższej jakości!

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.