Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe - Bielsko Biała

Najlepsze konstrukcje stalowe w Bielsku-Białej tylko w MONBUD!

Budowa obiektów w oparciu o konstrukcje stalowe to domena naszej firmy. Obecnie zapotrzebowanie na tego rodzaju obiekty jest bardzo duże, a nasze usługi stanowią odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Konstrukcje stalowe, które projektujemy, produkujemy i instalujemy charakteryzuje przede wszystkim bardzo wysoka odporność. Ponadto konstrukcje stalowe, które wykonuje nasza firma można wykorzystywać w rozliczny sposób tj. dopasować charakter obiektu to konkretnego profilu działalności. Również kubatura nie stanowi dla nas ograniczeń i jesteśmy w stanie na potrzeby zlecenia stworzyć konstrukcje o konkretnych wymiarach.

Hale stalowe MONBUD - Bielsko Biała

Hale, które wykonujemy w oparciu o stal są obiektami niezwykle odpornymi na wszelkiego rodzaju czynniki. Odpowiednie wykonanie elementów konstrukcji oraz precyzyjny projekt i montaż powoduje, iż hale stalowe w wieloraki sposób mogą służyć przez bardzo długi czas. Najczęściej hale stalowe wykorzystywane są obecnie jako obiekty fabryczne, przemysłowe, magazynowe, garażowe, warsztatowe, a także jako budynki gospodarcze. Możliwości w zakresie budowy oraz zastosowania hal stalowych są w zasadzie nieograniczone, to też z tego powodu hale stalowe cieszą się wielką popularnością, a przy tym ich wzniesienie jest zdecydowanie szybsze aniżeli wymurowanie obiektu.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.