Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe - Częstochowa

Konstrukcje stalowe MONBUD w Częstochowie

Wychodząc do Klientów z ofertą usług w zakresie produkcji elementów konstrukcji stalowych, a także projektowania i montażu konstrukcji ze stali pragniemy zapewnić, że nasze usługi charakteryzuje profesjonalizm i wysoka jakość. Od lat konstrukcje stalowe stanowią domenę naszej działalności, to też doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań, którym musimy sprostać. Ponadto inwestycja w postaci obiektu opartego o konstrukcje stalowe to dla większości z naszych Klientów bardzo poważny projekt finansowy i dlatego chcemy zawsze swoją pracę wykonać jak najlepiej. Trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo to dla nas trzy kluczowe czynniki, które muszą charakteryzować nasze konstrukcje stalowe, bowiem wymienione elementy przekładają się w wydatny sposób na komfort użytkowania obiektu, a także jakość procesów technologiczno-produkcyjnych, które są w nim prowadzone.

Hale stalowe

Pokaźne zainteresowanie halami stalowymi, które obserwujemy w ostatnich latach to wyraźny sygnał, który obrazuje użyteczność hal stalowych. Podkreślić należy również, że hale stalowe mogą być wykorzystywane na wiele sposobów, a nawet można je określić mianem obiektów uniwersalnych, ponieważ sprawdzają się doskonale jako hale przemysłowe, magazynowe, fabryczne, garażowe, obiekty gospodarcze, warsztaty samochodowe, wiaty oraz wiele innych obiektów. Co istotne hale stalowe montujemy w stosunkowo krótkim czasie, a to przede wszystkim dla przedsiębiorców jest niezwykle ważne, a nasza firma zdając sobie z tego sprawę i bazując na specjalistycznym zapleczu technicznym zawsze dotrzymuje wyznaczonych wcześniej terminów. Sumienne podejście do każdego Klienta to nasza wizytówka i serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.