Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe - Gliwice

Solidne konstrukcje stalowe - Najlepsza oferta w Gliwicach.

Stal to materiał o bardzo szerokim zastosowaniu, a konstrukcje obiektów wykonywane w oparciu o ten surowiec wykorzystywane są od bardzo dawna. Także obecnie konstrukcje stalowe, które są domeną naszej firmy cieszą się bardzo dużą popularnością zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę obiekty wznoszone na potrzeby sektora przemysłowego. Jako MONBUD trudnimy się produkcją stalowych elementów nośnych, projektowaniem obiektów i ich wykonaniem od podstaw. W naszej pracy bazujemy na doświadczeniu oraz kwalifikacjach naszych pracowników, a sprzęt i narzędzia, które wykorzystujemy to profesjonalne zaplecze techniczne. Każdy nowy obiekty oparty o konstrukcje stalowe to dla nas wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć, niemniej jednak profesjonalne podejście pomaga nam sprostać oczekiwaniom Inwestorów.

Hale stalowe - obiekty o zróżnicowanych możliwościach adaptacji

Szerokie możliwości adaptacyjne to jeden z największych atutów hal stalowych, które są dziś eksploatowane w formie hal przemysłowych, magazynów, hangarów, wiat, obiektów gospodarczych i fabrycznych, a także warsztatów i garaży. Jak widać możliwości wykorzystania jest wiele, a hale stalowe za sprawą swojej wysokiej odporności i stabilności konstrukcji świetnie sprawdzają się na wielu polach. Także kubatura nie stanowi hali stalowej nie stanowi dla nas problemu, ponieważ realizowaliśmy już projekty hal naprawdę pokaźnych rozmiarów. Wyznacznikiem naszych prac są wytyczne Inwestora, który wskazuje nam swoje potrzeby i oczekiwania, a naszym zadaniem jest sprawić, aby hale stalowe były w 100% funkcjonalne i bezpieczne.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.