Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe Kraków

Dopasowanie się do wymagań i potrzeb klienta to nasza pierwsza zasada działalności firmy. Zawsze dobro naszego zleceniodawcy stawiamy na pierwszym miejscu, a naszych klientów traktujemy jak partnerów. Ich zadowolenie i nasza dobra praca to dla nas jedyne dopuszczalne rozwiązanie. Dziesiątki zadowolonych klientów w Krakowie to z kolei najlepsza wizytówka naszej firmy, która specjalizuje się w konstrukcjach stalowych.

Wytyczne przekazane nam przez klienta to dla nas główny determinant działań. Jednocześnie robimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić wszystkie wymogi związane z BHP. Bezpieczeństwo i trwałość naszej pracy, to dla nas podstawowe elementy i wyznaczniki dobrze wykonanego zadania. Doświadczenie pozwala nam określić, jak zastosować konstrukcje stalowe, by efekty były jak najlepsze.

Dlaczego warto wybrać halę stalową?

Inwestor określa wytyczne, a my się do nich dostosowujemy i realizujemy projekt zgodnie z nimi. Wszystko w możliwie krótkim czasie i w bardzo dobrej cenie. Stawiamy na funkcjonalność i rzetelność, a w taki też sposób nasi klienci określają nasze usługi. Ogromną wagę przywiązujemy także do bezpieczeństwa – zwierzęta, ludzie czy też mienie, które znajduje się w hali stalowej, muszą być odpowiednio zabezpieczeni. A na to jednoznacznie wpływa jakość naszych prac!

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej kompleksowej oferty dotyczącej konstrukcji stalowych! Najwyższej jakości usługi na terenie Krakowa.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.