Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

O nas

Historia marki

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Polsce.

Tworzymy nowe możliwości dla Twojego biznesu

Obecnie dysponujemy zapleczem technicznym pozwalającym na przeprowadzenie realizacji inwestycji od projektu poprzez produkcję i montaż. W czasie swojej wieloletniej działalności zdobyliśmy renomę solidnego kontrahenta, zdolnego dostarczyć rozwiązania najwyższej jakości, w terminie i w ramach zaplanowanego budżetu.

Zaspokajamy oczekiwania Inwestorów

Zdajemy sobie sprawę że rozwój swojego przedsiębiorstwa zawdzięczamy wysokim wymaganiom naszych klientów dla których priorytetem jest dostarczanie wyrobów o wysokiej  jakości. Nasze najlepsze referencje to grono stałych klientów, którzy współpracują z nami od lat, a także Inwestorzy, którzy angażują nas do każdego kolejnego przedsięwzięcia.

Pasja tworzenia

Zaangażowanie to owoc naszego sukcesu

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie którzy z zaangażowaniem podejmują się wszystkich powierzonych wyzwań. Zdajemy sobie sprawę, że to oni mają największy wpływ na jakość produkowanych przez nas wyrobów co przekłada się na nasz wspólny sukces.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.