Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i Hale Stalowe dla przemysłu i rolnictwa

Produkcja

Wytwórnia konstrukcji oraz hali stalowych, także rolniczych, obecnie dysponuje możliwością produkcji około 100-160T miesięcznie w zależności od rodzaju realizowanej konstrukcji. Nasze wyroby przeznaczone są dla hal stalowych, konstrukcji przemysłowych i energetycznych oraz form stalowych. Realizujemy obiekty na podstawie powierzonych jak i własnych dokumentacji.

Projektowanie

Wieloletnia współpraca z biurem projektowym zaowocowała powstaniem zespołu złożonego z konstruktorów wspieranych przez inżyniera i technologa spawalnictwa. W takim układzie możemy realizować, nadzorować i bezpiecznie optymalizować projekty konstrukcji i hali stalowych.

Kontrola jakości

Dysponujemy kadra techniczną pozwalającą na realizacje konstrukcji w klasie EXC3 wg PN EN ISO 3834. W skład zespołu wchodzi Inżynier spawalnik, technolog a także kontrolerzy VT, PT, MT, UT oraz specjalista d.s. zabezpieczeń antykorozyjnych.

Montaż

Posiadamy własną brygadę monterską co gwarantuje profesjonalną i terminową realizacje inwestycji. W zakres jej kompetencji wchodzi montaż konstrukcji i hali stalowych oraz obudów metalowych.

Budowanie

Zdajemy sobie sprawę że hala to nie tylko konstrukcja stalowa dlatego spełniając wymagania Inwestorów w przypadku robót ziemnych, żelbetowych itp. korzystamy z doświadczenia naszych partnerów, koordynując wspólną pracę.

Obszar działania

Konstrukcje stalowe oraz hale stalowe wykonujemy na całym Śląsku, a także w miejscowościach: Warszawa, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Poznań, Lublin, Opole, Kraków, Częstochowa, Białystok oraz w okolicach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.