Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe Opole

Konstrukcje stalowe i prace z nimi związane to konik naszej firmy. Przy obecnym wysokim zapotrzebowaniu na tego typy prace, jesteśmy bardzo popularnym wykonawcą, na którego decydują się liczni inwestorzy na terenie Opola i województwa Opolskiego.

Jakie prace wykonujemy w przypadku konstrukcji stalowych? Pierwszym etapem zazwyczaj jest projekt, a to także jedna z podstawowych pozycji w zakresie naszych usług. Kolejna kwestia to produkcja poszczególnych elementów i fragmentów stalowych, które potem stanowią podstawę konstrukcji. Ostatni krok, najpopularniejszy w naszym portfolio, to realizacja zleceń opartych o instalację oraz montaż.

Realizacja hali stalowych w Opolu

O tym, że hale stalowe są użyteczne, jednoznacznie świadczy nieustannie rosnące zainteresowanie tego typu konstrukcjami. W ostatnich latach zauważyliśmy ogromny wzrost zapytań o hale stalowe, a inwestorzy doceniają ich trwałość, jak i uniwersalność. To wszystko sprawia, że obecnie to jedna z najczęściej realizowanych przez nas usług i to nie tylko w przypadku kontrahentów operujących na terenie Opola.

Ogromną zaletą hal stalowych jest czas ich montażu. Zazwyczaj jest znacząco krótszy niż w przypadku innych, konkurencyjnych instalacji tego typu. Naszej firmie w terminowej realizacji zleceń pomaga obszerne zaplecze sprzętowe na najwyższym poziomie. Połączenie specjalistycznych narzędzi i bogatego doświadczenia naszego zespołu owocuje konstrukcją hal stalowych o najwyższej jakości.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.