Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe - Sosnowiec

Hale i konstrukcje stalowe w Sosnowcu - firma MONBUD

Sprostanie oczekiwaniom Klientów to dla naszej firmy kwestia priorytetowa i dlatego wychodząc z ofertą projektowania, produkcji oraz wykonania konstrukcji stalowych chcemy zapewnić, że nasze usługi cechuje najwyższa jakość. Wszystkie konstrukcje stalowe realizujemy na podstawie wytycznych dostarczonych przez Klientów, aby wzniesione hale stalowe odpowiadały konkretnym wymaganiom, a także były w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Wykonane przez nas konstrukcje stalowe to przede wszystkim odporność, ale również bogaty wachlarz opcji w zakresie wykorzystania, co jak wiemy z doświadczenie jest dla Inwestora bardzo ważne.

Dlaczego warto zdecydować się na hale stalowe MONBUD

Projekty hal stalowych, które wykonujemy, a następnie montujemy zawsze dopasowane są do wytycznych określonych przez Inwestora. Przedłożenie informacji o wykorzystaniu hali i jej rozmiarach, a także szereg innych wiadomości jest dla nas bardzo ważny i zawsze uwzględniamy rzeczone dane w projekcie, aby hale stalowe cechowała funkcjonalność. Niezależnie od tego czy hala będzie wykorzystywana jako przemysłowa, fabryczna, magazynowa, warsztatowa, garażowa czy inna zawsze z wielką uwagą podchodzimy do zagadnienia, którym jest bezpieczeństwo, ponieważ ludzie, zwierzęta bądź mienie znajdujące się w hali musi być chronione za sprawą odpowiednio wykonanego projektu i wykonania poszczególnych elementów w sposób profesjonalny.

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.