Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe Tarnów

Wyróżnia nas profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze narzędzi. Mamy środki, które pozwalają nie tylko na proste konstrukcje, ale także na realizację bardziej zaawansowanych i skomplikowanych inwestycji. Zdobyta renoma pozwala uważać nas za konkretnego i rzeczowego zleceniobiorcę, którego można rozważać także w kategoriach partnera – z wieloma firmami współpracujemy od wielu lat.

W portfolio mamy liczne referencje, które jednoznacznie świadczą o jakości naszych usług. Nasi zadowoleni klienci to nasza najlepsza wizytówka, która przemawia za profesjonalnym i spersonalizowanym podejściem naszego zespołu ekspertów.

Hale stalowe na miarę oczekiwań inwestorów

Inwestorzy często mają bardzo wysokie wymagania co do montażu hal stalowych, ale my jesteśmy w stanie im sprostać. Dla nas priorytet to wysoka jakość i pod tym kątem nigdy nie zawodzimy swoich klientów w Tarnowie i okolicach. Przygotowujemy i realizujemy projekty bardzo różnorodnych hal stalowych. Mogą to być równie dobrze hale przemysłowe, magazynowe, fabryczne czy też garażowe.

Wielu przedsiębiorców jako naszą największą zaletę wskazuje terminowość prac. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby projekty hal stalowych realizować zgodnie z wyznaczonym deadline. Prace realizowane są w zgodzie ze szczegółowym harmonogramem, co ułatwia inwestorom nadzorowanie stopnia zaawansowania prac.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów w Tarnowie? Skontaktuj się z nami i przekonaj  o skuteczności naszej firmy!

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.