Zapytanie ofertowe:

+48 604 872 404

biuro@konstrukcje-stal.pl

Konstrukcje
stalowe

MONBUD

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Adres e-mail

biuro@konstrukcje-stal.pl

formularz ofertowy ONLINE

Konstrukcje i hale stalowe Wrocław

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się pracą w stali i ze stalą. Zakres prac jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko produkcję poszczególnych elementów, ale także projektowania poszczególnych części czy też montaż określonych stalowych fragmentów. Wieloletnie doświadczenie i zespół wyspecjalizowanych ekspertów sprawia, że nasza firma oferuje najwyższy poziom prac.

Wiemy, jakie wyzwania stoją przed nami przy konkretnych zadaniach. Jako że mamy za sobą już setki stalowych realizacji, to wiemy czego spodziewać się przy kolejnych zleceniach. Pomaga to nam nie tylko w sprawnym realizowaniu wyznaczanych nam zadań, ale także przy kompletowaniu materiałów czy dokładnym wycenianiu prac stalowych na terenie Wrocławia.

Hale stalowe we Wrocławiu

Niewątpliwie ważnym elementem naszej oferty są hale stalowe. Na ich rosnącą popularność bez wątpienia wpływa fakt, że są to obiekty bardzo uniwersalne. Jednocześnie jako specjaliści w dziedzinie stali zapewniamy bardzo szybki montaż hal stalowych, co dodatkowo zwiększa ich wartość. Pomaga nam w tym profesjonalne zaplecze sprzętowe i kluczowe dla realizacji zleceń narzędzia. Zawsze staramy się pracować terminowo i dbamy o to, by nasi klienci nie tylko we Wrocławiu byli zadowoleni.

Szukasz wykonawcy, który zapewni najwyższą jakość pracy, dotrzyma ustalonego terminu i zapewni zespół profesjonalistów? Zgłoś się do nas, by poznać szczegóły naszej oferty i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów we Wrocławiu!

wróć

25 lat
w branży

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w sektorze konstrukcji stalowych. W tym okresie dzięki pasji i wizji swoich właścicieli znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw realizujących hale i konstrukcje stalowe w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i na całym Śląsku.

Konstrukcje stalowe - Monbud

Konstrukcje stalowe Katowice, Kraków, Wrocław, Śląsk

ul. Gichta 8, 44-240 Żory

Numer telefonu:

+48 604 872 404

Wypełnij formularz ofertowy ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.